Spôsob platby a dopravy

Platba

Umožniť Vám platbu, ktorá Vám vyhovuje a je bezpečná bolo našou prioritou. Preto sme sa rozhodli pre spoluprácu s platbnou bránou od spoločnosti Global Payments pod záštitou Slovenskej sporiteľne. Platobná brána umožňuje bezpečnú platbu kartou (Visa, Visa Electron, Maestro a Mastercard), ako aj platbu elektronickými peňaženkami ako Google Pay a Apple Pay. Pre nás sú síce tieto transakcie spoplatnené, ale pre Vás sme sa ich rozhodli poskytovať zadarmo a všetky poplatky znášame my.

Ak preferujete platbu formou prevodu na účet, táto metóda je zcela zadarmo. Ak máte účet vedený u inej banky ako Naše Zrnko, spracovanie môže trvať 1-2 pracovné dni. Naše Zrnko má účet vedený u Fio Banky.

Ďalšia možnosť je platba na dobierku, ktorú ponúkame za symbolický poplatok 1 €, vzhľadom na mnohonásobné vyššie poplatky za spracovanie tejto platby zo strany kuriérskych spolčností.

Naše Zrnko_Platba kartou

Doprava

Pri výbere dopravy sme sa snažili ponúknuť široké spektrum možností, aby sme vyhoveli všetkým naším zákazníkom.

Najeefektívnejšia forma z našeho uhľa pohľadu je Zásielkovňa, ktoré umožňuje vyzdvihnutie z vyše 7000 pobočiek po celom Slovensku ale aj Česku. Vašu kávu si môžete vyzdvihnúť vo fitku, v obchode alebo aj u Vás vo firme! Vyberie si rozhodne každý. Táto forma dopravy je cenovo najdostupnejšia.

Ďalšou možnosťou je doprava priamo k Vám domov. Túto možnosť pre Vás zabezpečí náš partner Zásielkovňa, ktorá spolupracuje s dvoma externými kuriérskymi spoločnosťami ako Remax a Slovak Parcel Services. Ktorá z nich Vám doručí Váš balík? Záleží na ich kapacitách a aktuálnej vyťaženosti.

Slovenská pošta je posledná z možností, ktorú poskytujeme naším zákazníkom. Náš partner Zásielkovňa odovzdá balík Slovenskej pošte, ktorá ho doručí až k Vám.

Naše Zrnko_ZásielkovňaNaše Zrnko_Slovenská PoštaNaše Zrnko_Doručenie kuriérom na adresu

 

Pri nákupe nad 49 € doprava zadarmo*

V prípade iných preferencií dopravy a platby nás prosím neváhajte kontaktovať na info@nasezrnko.sk

*pri využití dopravcu Zásielkovňa